Niestandardowe gadżety reklamowe

Możemy wykonać dowolny gadżet emitujący światło i dźwięk, opakowany w dowolny kształt z tworzywa sztucznego. Dedykowane kształty mogą przybierać również urządzenia typu: pamięć USB lub Power Bank.

Kartki dźwiękowe

Kartki dźwiękowe wykonujemy na bazie modułów dźwiękowych  w dowolnej szacie graficznej.  Mogą być nagrane dźwiękiem Klienta, lub przeznaczone do samodzielnego nagrywania. Druk kartek odbywa się na papierze: matowym, błyszczącym lub satynowym. Gramatura papieru 300 g/m2, rozmiar po złożeniu: 14x20cm. Minimalna ilość zamówienia 10 szt.

Moduły dźwiękowe

Moduły nagrane: Na moduły dźwiękowe nagrywany jest przesłany przez Klienta dźwięk. Moduły można zainstalować w: kartkach, folderach, pudełkach, reklamie typu: stand, wobler, zabawkach, książkach, itp. Ze względu na „prawa autorskie” nie dysponujemy bazą dźwięków. Moduły mogą być uruchamiane przez: włącznik zawiasowy (do kartek, folderów), przyciskowy, światłoczuły, wstrząsowy, dźwiękowy.

Linki do firm zajmujących się nagrywaniem dźwięków:

http://lektorski.pl/

http://www.rpm.pl/

http://www.nagrania-lektorskie.pl/

http://bankglosow.com.pl/

http://studiolektor.pl/

Moduły do nagrywania: charakterystyka jak wyżej, z możliwością samodzielnego nagrywania dźwięku.

Krótkie serie

W przypadku niektórych gadżetów reklamowych istnieje możliwość wykonania krótkich serii na drukarce 3D.

Próbki

Próbki wykonywane są na podstawie przesłanego przez Klienta projektu lub pomysłu. Są realizowane w zakładzie który będzie odpowiedzialny za daną produkcję. Możliwe jest również tworzenie próbek na drukarce 3D.

Czas realizacji

  • produkty na stanie - "produkty w sprzedaży": 1-3 dni,
  • produkty gotowe, importowane:

- próbki ok. 10 dni,

- import 14/21 dni,

  • produkcja:

- próbki ok. 10 dni,

- produkcja 25-30 dni,

- import ok. 10 dni.

Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze GIOŚ  pod nr: E0021007BW

Jest to obowiązkowy rejestr dla importujących i wprowadzających do obrotu baterie, akumulatory lub sprzęt elektroniczny oraz prowadzących zakłady ich przetwarzania.